Szybkość i mobilność

Hale ABZ to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich firm i gospodarstw, dla których priorytetem jest błyskawiczne pozyskanie zadaszonej powierzchni możliwej do wykorzystania w ciągu całego roku nie tylko do celów magazynowych. Podstawowe atuty to szybkość montażu, brak konieczności wykonywania ciężkiego fundamentowania oraz łatwość przenoszenia hali przy braku uciążliwych procedur w urzędach typowych dla tradycyjnych konstrukcji na stałe związanych z gruntem. Hale ABZ są bezkonkurencyjne cenowo wobec hal wykonywanych metodami tradycyjnych,

Hala tradycyjna
Lekkie hale ABZ
Czas i koszty
budowy
Czas i koszty
budowy
Cena już od 160 zł netto/m²
Lekkie, wytrzymałe, estetyczne
stal

Lekka konstrukcja z profili stalowych malowanych proszkowo tworzy szkielet, na którym opiera się przekrycie dachu wykonane z wytrzymałej membrany 850g/m². Ściany wykonane są z blach trapezowych o standardowej wysokości przetłoczenia 18 mm. Na Państwa życzenie obudowę ścian hali możemy wykonać z blachy o innym profilu. Ściany mogą być wykonane w dowolnym kolorze zgodnym ze wzornikiem kolorów RAL.

Bramy rolowane
mechanizm bram rolowanych

Każda hala jest wyposażona w rolowane wrota z wytrzymałego tworzywa PCV wyposażone standardowo w zdalnie sterowany mechanizm do ich otwierania. W zależności od rozmiarów hali wrota mają następujące wymiary:

336 x 300 cm (szer. x wys.) - Hala typ A o szerokości 10.12 m
243 x 300 cm (szer. x wys.) - Hala tyb B o szerokości 5.02 m